Od poniedziałku w warszawskich tramwajach i autobusach pojawią się informacje o głosowaniu, w ramach którego mieszkańcy stolicy będą mogli sami wybrać najbardziej interesujący ich projekt startupowy miejskiego programu akceleracyjnego WARSAW booster’19.

W ramach głosowania People’s Choice wybrany zostanie startup, który zdaniem mieszkańców może mieć największy wpływ na jakość życia i prowadzenia biznesu w stolicy. Nagrodą dla najlepszych będą vouchery na dofinansowanie wizyty studyjnej za granicą oraz wsparcie eksperckie świadczone przez czołową kancelarię prawną DZP oraz butik doradczy Rebels Valley.

Głosy oddawać można na każdą z 30 spółek biorących udział w programie. Głosowanie potrwa do 22 października. Zwycięski zespół zostanie zaprezentowany podczas konferencji Wolves Summit dzień później.

Więcej informacji na stronie internetowej www.warsawbooster.pl oraz na profilach społecznościowych programu.

O programie:

Miejski program akceleracyjny WARSAW Booster’19 finansowany jest przez m.st. Warszawa. Projekt realizowany jest przez Fundację Seriatim a wspierają go eksperci m.in. z butiku doradczego Rebels Valley, kancelarii prawnej DZP czy firmy konsultingowej Crido.

Partnerami korporacyjnymi programu są: Budimex, Grupa Ciech, Legia Warszawa, NatWest Bank, Orange, Santander Consumer Bank.