Mundial rozpoczęty – kolejne mecze rozpalają wielkie emocje. Czy Twój telewizor wytrzyma to napięcie? W ramach akcji specjalnej „Wymiana Telewizora” zorganizowanej przez PZU i Allegro, klienci PZU, którzy posiadają ubezpieczenie PZU Dom mają zagwarantowaną szybką wymianę telewizora, jeśli doszłoby do jego awarii.

Jeśli podczas mistrzostw świata w piłce nożnej telewizor zepsuje się z powodu przepięcia, ubezpieczony będzie mógł wymienić uszkodzony odbiornik na nowy.
Klient w prosty sposób może zgłosić szkodę przez infolinię, następnie PZU przy współpracy z Allegro przygotuje ofertę minimum 4 nowych telewizorów o najbardziej zbliżonych parametrach do uszkodzonego.

Ubezpieczony wybierze spośród nich ten odbiornik, który najbardziej spełnia jego oczekiwania i w ciągu 3 dni otrzyma nowy telewizor.

Akcja potrwa do 15 lipca i skierowana jest do klientów PZU, którzy mają ubezpieczenie PZU DOM z zakresem obejmującym ruchomości domowe w wartości nowej.

Kampania promująca akcję będzie prowadzona w radiu i Internecie. Koncepcję kreatywną przygotowała agencja VML, a za zakup mediów odpowiada dom mediowy Universal McCann.

Źródło: informacja prasowa.