Grupa Nowy Styl nawiązała partnerstwo handlowe z HNI Corporation, jednym ze światowych liderów rozwiązań biurowych. Firmy będą wspólnie występować w międzynarodowych przetargach.

Grupa Nowy Styl codziennie wyposaża nowe biurowce, centra konferencyjne, kina, stadiony, obiekty muzyczne, sportowe i wielofunkcyjne. Ta polska firma z czterema  zakładami zlokalizowanymi na Podkarpaciu  to europejski lider w zakresie rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych oraz miejsc użyteczności publicznej. Jest właścicielem takich marek jak Nowy Styl, BN Office Solution, Grammer Office, Rohde & Grahl, Sitag, Forum Seating i Stylis. 

Źródło: Grupa Nowy Styl

Dzięki partnerstwu HNI i Grupa Nowy Styl stworzą jednorodną sieć obsługi i wsparcia dla globalnych klientów.

– Do współpracy skłoniło nas podobieństwo strategii biznesowej, koncentracja na kliencie i komplementarny zasięg geograficzny działalności. Naszych lokalnych klientów w Europie i poza nią będziemy nadal obsługiwać samodzielnie, ale dzięki współpracy z HNI znacząco wzmacniamy swoje możliwości i pozycję konkurencyjną w projektach globalnych komentuje Adam Krzanowski, prezes Grupy Nowy Styl.

Firmy będą aktywnie współpracować, przede wszystkim wspólnie występować w międzynarodowych przetargach. Ogłoszenie współpracy miało miejsce podczas targów NeoCon w Chicago.

Źródło: Grupa Nowy Styl

HNI Corporation (spółka notowana na nowojorskiej giełdzie NYSE) zapewnia produkty i rozwiązania dla domów i środowisk pracy. Firma jest wiodącym dostawcą i producentem mebli biurowych oraz światowym producentem kominków, pieców i akcesoriów dla palenisk domowych kierowanych do klientów na rynkach Ameryki Północnej, Azji i Pacyfiku oraz Australii. Posiada takie marki jak Allsteel, Hon, Gunlocke, Lamex, HBF, HBF Textiles, Maxon i HNI India.

Źródło: materiały prasowe.