„Człowiek jest tyle wart, ile może dać innym” – Nais.pl, innowacyjna platforma do nagradzania i motywowania pracowników, właśnie wprowadził nową kategorię.

Do tej pory otrzymując pieniądze od szefa w ramach nagrody, użytkownicy Nais mogli wydawać w m.in. kategoriach: Endorfiny, sport i adrenalina; Strefa zdrowego ciała; Nauka i rozwój; Integracja zespołu. Od teraz można też je przekazać na cele charytatywne zamieszczone w kategorii: Pomóż innym. Można wesprzeć chore dzieci, zwierzęta, czy po prostu potrzebujących pomocy.
Fundacje, z którymi Nais współpracuje to: Polska Akcja Humanitarna, Złap Dom, Mam Marzenie, czy Odzyskać Radość. Dla ich podopiecznych liczy się każda złotówka, dlatego zachęcamy naszych użytkowników – pracowników, by podzielili się przy naszej pomocy tym, co sami otrzymali. Ponadto, w związku z nową kategorią w Nais, mieliśmy zaszczyt wziąć udział w rajdzie
samochodowym „Tur de Poland”, który promując turystykę samochodową, namawia Polaków do wsparcia konkretnej akcji charytatywnej. W ramach projektu „Droga do Marzeń” Fundacji Mam Marzenie nasza załoga ruszyła w Polskę. Rajd Tur de Poland zakończył się w niedzielę 3 czerwca. Celem było zebranie pieniędzy dla chorego Filipka, który marzył o domku ze zjeżdżalnią do ogrodu. Akcja zakończyła się sukcesem.
Nais.pl to nowoczesna platforma SaaS (Software as a Service) oferująca rozwiązania do motywowania, nagradzania i angażowania pracowników. Nais dostępny jest dla małych i dużych firm. Wyróżnia się transparentnym modelem biznesowym, w którym samo korzystanie z platformy jest bezpłatne dla firmy z możliwością rozbudowania płatnych, dedykowanych modułów. Nais jest rozwiązaniem typu SaaS, nie wymaga po stronie firmy jakichkolwiek prac IT.
Pracownik HR może samodzielnie, bez niczyjej pomocy uruchomić platformę w firmie w kwadrans. Nais buduje pozycję menedżerów w firmie i jest narzędziem do elastycznego nagradzania pojedynczych pracowników oraz całych zespołów. Dostęp online do raportów i statystyk pomaga firmie lepiej personalizować benefity, więc pracownicy mogą otrzymać to, czego oczekują i co naprawdę lubią. Dotyczy to także pracowników z pokolenia millenialsów.
Dziś ponad 100 partnerów platformy dostarcza aspiracyjne oferty z zakresu: sportu, edukacji, opieki medycznej, zdrowia, kultury, cyfrowej rozrywki, czy też zakupów w sieci u znanych marek. Nais to platforma, której założycielami są Iwona Grochowska, Tomasz Józefacki oraz Krzysztof Mikulski. W Polsce działa od 1,5 roku.

Źródło: materiały prasowe.