Wywiad z Jackiem Santorskim, który ukazał się 23 stycznia w Generacji Smart, wzbudził duże zainteresowanie internautów. W ciągu kliku dni miał blisko 16 tys. odsłon.

To bardzo dobry wynik, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że nasz serwis zaczął działać zaledwie 3 tygodnie przed ukazaniem się tej rozmowy. Licznik kręci się nadal, więc liczba czytelników „Ktoś kto prosi o podwyżkę, znaczy że on jest marny i jest w marnej firmie” jeszcze wzrośnie.

Jacek Santorski w akcji

Najpierw internauci zaczęli sobie sami podawać tekst na Facebooku, Linkedin oraz Twitterze. Następnie wywiad trafił na główną stronę Wykopu gdzie miał 28 tys. wyświetleń i znalazł się w newsletterze tego serwisu.

Rozmowa dotyczyła sposobów na podwyżkę i tego jak wynegocjować ją z szefem. Santorski jest z pewnością postacią nietuzinkową. Nie boi się wyrażać swojego zdania, nawet jeśli to miałoby się komuś nie spodobać. Nie układa się pod publiczkę. Czytelnicy dostali więc wiele cennych rad, ale też informację, że muszą nad sobą pracować, żeby dobrze zarabiać. Dostało się także kiepsko zarządzanym firmom. Internauci żywo dyskutowali na tematy poruszone w tekście.

feroze_adrien: Ja podwyżki zazwyczaj dostawałem jak sobie znalazłem już pracę gdzieś indziej. I to wiele więcej niż normalnie chodząc chciałem. I to nie jeden pracodawca ma taki model zarządzania.

 

2xpapanalepiku: Jest spora grupa pracowników, która po prostu nie potrafi rozmawiać z szefem o zarobkach, przyjmuje to co mu daje pracodawca, albo składa wypowiedzenie bez dyskusji.

 

PS: Jak ktoś prosi o podwyżkę to jest marny ALBO jest w marnej firmie. Te dwie kwestie nie mogą być z założenia traktowane łącznie…

 

Abomination: W tym tygodniu usłyszałem od kumpla „ale ci dzisiaj dostałem komplement w pracy, przyszedł szef, wszystko obejrzał i do niczego się nieprzypier….” 🙂 Motywowanie w Polsce jeszcze takie niestety jest.

Akcja specjalna „W 2018 ROKU DOSTANĘ PODWYŻKĘ!” i darmowy e – book

Wywiad z Santorskim to część naszej akcji specjalnej „W 2018 ROKU DOSTANĘ PODWYŻKĘ!” W jej ramach możesz pobrać za darmo raport specjalny, z którego dowiesz się jak negocjować z szefem krok po kroku.

W e-booku znajdziesz m.in.:

  1. Jak wybrać najlepszy moment na rozmowę o podwyżce?

  2. Jakie słowa działają na przełożonego jak płachta na byka?

  3. Jakich argumentów lepiej nie używać?

  4. Czy warto zaszantażować szefa?

  5. Kiedy odpuścić negocjacje i zacząć szukać nowej, lepiej płatnej pracy.

  6. Zasady nienachlanej i skutecznej autoreklamy w firmie.

Kliknij w obrazek i pobierz e-book.

Dzięki raportowi poznasz metody na podwyżkę, które stosują inni doświadczeni pracownicy (podzielili się nimi doświadczeni pracownicy w badaniu ankietowym, które przeprowadziliśmy w październiku i listopadzie ubiegłego roku). Omówiliśmy te metody z praktykami: właśnie z Jackiem Santorskim, a także Sylwestrem Cackiem, Pawłem Przewięźlikowskim oraz Sanjeevem Choudharym. Raport pozwoli ci przemyśleć swoją karierę, albo lepiej ją zaplanować.

Dodatkowo na stronie Generacji Smart znajdziesz więcej wywiadów i artykułów o tym, jak więcej zarabiać. W tym tygodniu pojawią się kolejne materiały.

To w pełni autorski projekt zespołu Generacji Smart. Partnerami akcji jesteście wy – czytelnicy. Jeśli macie jakieś pytania, albo uwagi, piszcie na adres: w.matusiak@generacjasmart.pl