Włączasz telewizor, a tam stale powtarzają, że płace Polaków rosną w rekordowym tempie? Czas na ciebie. Rozpoczynamy akcję specjalną Generacji Smart „W 2018 roku dostanę podwyżkę!”.

Przeglądasz strony internetowe i czytasz, że średnia pensja jest na najwyższym poziomie w historii, a w radio mówią, że czasy dla pracowników są najlepsze od 25 lat. Tymczasem w twoim portfelu nie odczuwasz wielkich zmian na lepsze, a już na pewno nie są to rekordowe zmiany. Do tego znajomi chwalą się podwyżkami albo nową pracą za wyższą stawkę.

Jak przekonać szefa do podwyżki?

Jeśli tak, to najwyższy czas na przemyślenie swojej kariery zawodowej. Dobry pracownik, który wnosi dużo do firmy powinien dobrze zarabiać. Ten raport pomoże ci zrozumieć, co zrobić by stać się takim pracownikiem. A jeśli już pracujesz mądrze i wydajnie, dowiesz się jak przekonać szefa do podwyżki jednocześnie nie zrażając go do siebie.

Autorski raport specjalny Generacji Smart

Generacja Smart rozpoczyna akcję specjalną „W 2018 roku dostanę podwyżkę!”. Pobierz nasz autorski raport specjalny, z którego dowiesz się jak negocjować z szefem krok po kroku, a kiedy zdecydować się na zmianę pracy. Poznasz sprytne metody na podwyżkę, które stosują inni doświadczeni pracownicy. Sprawdź, co działa, a co nie.

Kliknij w obrazek i pobierz e-book.

Metody doświadczonych pracowników

Swoimi skutecznymi metodami na podwyżkę podzielili się z nami doświadczeni pracownicy w badaniu ankietowym, które przeprowadziliśmy w październiku i listopadzie ubiegłego roku. Omówiliśmy je z praktykami: psychologiem biznesu Jackiem Santorskim, właścicielem sieci restauracji Sphinx Sylwestrem Cackiem, współzałożycielem Selvity i Interii Pawłem Przewięźlikowskim oraz prezesem Medinice Sanjeevem Choudharym. Raport pozwoli ci przemyśleć swoją karierę, albo lepiej ją zaplanować.

W e-booku znajdziesz m.in.:

  1. Jak wybrać najlepszy moment na rozmowę o podwyżce?
  2. Jakie słowa działają na przełożonego jak płachta na byka?
  3. Jakich argumentów lepiej nie używać?
  4. Czy warto zaszantażować szefa?
  5. Kiedy odpuścić negocjacje i zacząć szukać nowej, lepiej płatnej pracy.
  6. Zasady nienachlanej i skutecznej autoreklamy w firmie.

Partnerami akcji jesteście wy – czytelnicy

W tym tygodniu na stronie Generacji Smart znajdziesz wywiady i artykuły o tym, jak więcej zarabiać. To w pełni autorski projekt zespołu Generacji Smart. Partnerami akcji jesteście wy – czytelnicy. Jeśli macie jakieś pytania, albo uwagi, piszcie na adres: w.matusiak@generacjasmart.pl